Sot feston ditëlindjen aktorja e njohur, Teuta Krasniqi. Në mesin e shumë urimeve ajo ka pranuar edhe një urim nga babai i saj Milazim Krasniqi.

Ai përmes një postimi në rrjetet sociale e ka uruar të bjen për shëndet e suksese në jetë.

“Urime ditëlindjen, oj çika jeme! Zoti të dhuroftë shëndet, suksese e mbarësi në jetë e në familjen tënde të bukur. Të duam shumë unë e mami jot’!”, ka shkruar Krasniqi në Facebook.

Urime ditëlindjen, oj çika jeme! Zoti të dhuroftë shëndet, suksese e mbarësi në jetë e në familjen tënde të bukur. Të duam shumë unë e mami jot’!

Gepostet von Milazim Krasniqi am Montag, 27. Juli 2020

Aktoren ky 38 vjetor i jetës e gjenë nënë të dy vajzave Tarës dhe Kaiës./21Media