Gaye Turgut dhe Deniz Evin për publikun shqiptar u bënë të njohur në rolet e tyre të “Baharit” dhe “Ymyti” në serialin e shumë shikuar “Më fal”.

Në këtë serial ata janë motër e vëlla, por në jetën reale ata janë ata janë të martuar, shkruan rtv21.tv

Lidhjen e tyre çifti në vitin 2013 e kanë kurorëzuar me martesë, e për këtë ditë ata kishin organizuar një festë të madhe.

Si duket aktorja ka ndjerë nostalgji për ditën e saj më të rëndësishme , pas që në Instagram së fundmi ka publikuar dy fotografi të veçanta nga dasma. /21Media