Aktorja po duket shumë ndryshe

Aktorja po duket shumë ndryshe

Gaye Trugut një aktore profeisonale, e cila arrin që me çdo rol t’i rrëmbej zemrat e publikut.

Gjithasthu ajo vlerësohet shumë edhe për thjeshtësinë e saj.

E njohur përtej kufijve të Turqisë Gaye u bë fal rolit të “Baharit” tek seriali “Më fal”, i cili transmetohet në disa vende të botës.

Aktorja kujdeset që në çdo paraqitje të duket bukur por, asnjëherë të mos dal nga vetja e saj.

Kështu ka vepruar edhe së fundmi, ku me një fotografi të publikuar në Instagram Gaye ka rrëmbyer vëmendjen e të gjithëve.

Në këtë imazh ajo shfaqet më e grimuar ku dhe po duket më ndryshe se herat tjera. 

View this post on Instagram

 

Sun kiss🌞💋

A post shared by Gaye Turgut Evin (@gayeturgutevin) on

 

Gaye Turgut  është martuar me Deniz Evin, me të cilin në serialin “Më fal” janë motër e vëlla. /21Media