Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Diona Fona sot ka publikuar këngën e re “Baje”. Për instrumentalin e këngës është përkujdesur Ertug, ndërsa tekstin e kanë shkruar Diona Fona dhe Yll Limani.

Këngëtarja duket tejet atraktive, shfaq format perfekte trupore, shkruan rtv21.tv

Fansat e komplimentuan për projektin e ri./21Media