"Qendra e Studentëve në shërbim të parandalimit të përhapjes së COVID-19"

“Qendra e Studentëve në shërbim të parandalimit të përhapjes së COVID-19”

Ministrja e Arsimit, Hykmete Bajrami ka falënderuar gjithë stafin e Qendrës së Studentëve për punën që po bëjnë gjatë kohës kur kjo qendër po shërben si karantinë.

Ajo përmes një postimin në Facebook tha se e ka mbështetur idenë për shndërrimin e përkohshëm të QS-në në karantinë, pasi që sipas saj kjo qendër ka përkrahur kushtet e nevojshme.

Tutje ajo u bën thirrje qytetarëve që të qëndrojnë në shtëpi dhe të përcjellin rekomandimet e IKSHPK-së./21Media

Qendra e Studentëve në shërbim të parandalimit të përhapjes së COVID-19 Në muajin e kaluar, me vendim të Qeverisë së…

Gepostet von Hykmete Bajrami am Mittwoch, 8. April 2020