Ajo arrin ta menaxhojë mirë këtë situatë

Ajo arrin ta menaxhojë mirë këtë situatë

Balerina e njohur, Klaudia Pepa përmes një video të publikuar në rrjetin social Instagram ka treguar çfarë bën ajo të dielave kur është pushim në shtëpi.

Ajo shfaqet në kuzhinë me një peshqir në kokë dhe me trupin e mbuluar me një peshqir tjetër, teksa bënë lëvizje sensuale.

Një moment i sikletshëm i ndodhi balerinës e cila derisa po kërcente i bie peshqiri, mirëpo ajo arrin ta menaxhojë mirë këtë situatë.

Ajo vrapon duke e ndërprerë kërcimin, teksa fsheh trupin.

Ndryshe, Klaudia Pepa e ka ndihmuar Nora Istrefin  për vallëzimin në klipin e ri “As ni gotë” të publikuar dy javë më parë. Klaudia është drejtuese artistike dhe koreografe në videoklip./21Media

È domenicaaaa 😝 Voi che fate? #italiana

A post shared by Klaudia Pepa Official (@klaudiapepa) on