Digjitalb Kupa e Kosovës në futboll

Digjitalb Kupa e Kosovës në futboll

Janë zhvilluar ndeshjet e së tetës së finalës së DigjitAlb kupës së Kosovës në futboll të cilat kanë dhënë këto përfundime: Ballkani – Trepça’89 (3 me 0) , Drenica – Dardana (4 me 0),  Feronikeli – A&N (5 me 0) dhe Vitia – Dukagjini  (1:2) . Nesër në kuadër të këtij rrethi takohen: Arbëria – Prishtina, Trepça – Vushtrria, Liria – Ferizaj dhe Gjilani – 2 Korriku.

( E përgaditi: Tomor Grabovci)./21Media