Futboll, xhiroja e 14-të e Superligës

Futboll, xhiroja e 14-të e Superligës

Sot janë zhvilluar tri takime të xhiros së 14-të Superligës së Kosovës në Futboll në të cilat janë arritur këto rezultate:

Drenica- Trepça 89, 3:2

Ballkani- Llapi 1:1 dhe

Drita- Dukagjini 1:0.

Të ndjekim kronikën nga tri takimet e zhvilluara sot gjatë ditës./21Media