Feronikeli arrin fitore 1 me 0 ndaj Llapit, avancon tutje në Kupë

Feronikeli arrin fitore 1 me 0 ndaj Llapit, avancon tutje në Kupë

 Sot janë zhvilluar takimet e fazës së dytë të Kupës së Kosovës në Futboll në të cilat skuadrat favorite kanë arritur fitore, kurse duhet veçuar dy takimet kryesore të kësaj faze, përballjet Ballkani- Drita dhe Feronikeli- Llapi të cilat pasqyrohen në kronikën në vijim./21Media