Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Poloskë të Devollit, në Shqipëri

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Poloskë të Devollit, në Shqipëri

Një banesë është përfshirë nga flakët dhe e moshuara që jetonte aty ka vdekur pasi nuk ka mundur të dalë dot nga banesa. Viktima ishte Nezaqet Gjoza e moshës 90 vjeçare.

Ngjarja dyshohet të ketë ndodhur aksidentalisht.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes për të kryer hetimet e mëtejshme./oranews