“Barbie” zbulon vuajtjet pas operacionit të shtatë të vetullës. “Unë dukem si emoji i UFO-ve”

Tatiana Murillo , e njohur në internet si Barbie Kolumbiane , po shkakton një ndikim të fortë duke zbuluar pasojat e dhimbshme të operacionit të saj të shtatë të heqjes së vetullave.

“Kjo është ngritja e shtatë e vetullave dhe e bëra duke qenë hormonal”, u ankua përmes një ‘live’ që u kap nga media të ndryshme lokale. “Kurrë mos e bëj si kjo. Kjo dhemb si kurrë më parë. Unë dukem si emoji i UFO-ve ,.”, përcjell portali rtv21.tv

Në postim duken sytë e saj të fryrë teksa shprehet: “Gjysma e inflamacionit është për shkak të operacionit dhe gjysma për faktin se kam qarë gjithë ditën ”.

Më pas vazhdoi të shfaqte një video të ditës pas procedurës ku shihet njëri sy gjysmë i mbyllur.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Rechismes (@rechismes)

Murillo ka një regjiment ndjekësish në internet që e admirojnë trupin e saj spektakolar. Shpesh ajo pozon me rroba banje apo veshje provokuese për të folur për tema të ndryshme si dashuria apo paratë.

Kjo nuk është polemika e parë. Nëntorin e kaluar, Murillo bëri një ndikim duke zbuluar një video para dhe pas të paraqitjes së saj fizike, duke treguar se ajo jo vetëm që ka kryer operacione mbresëlënëse estetike dhe që kanë rezultuar në imazhin e saj të ngjashëm me një kukull Barbie .

Videoja tregon gjithashtu se nëna e re i është nënshtruar një trajtimi eksperimental për të ndryshuar ngjyrën e lëkurës së saj . “Lëkura ime është skuqur, më ka krisur, më ka dhembur dhe gjithçka më ka ndodhur”, ka thënë në atë moment. “Prandaj ju them që jam mi laboratori, sepse ky trajtim është eksperimental, edhe pse fatmirësisht më ka dhënë rezultate shumë të mira”./21Media

Back to top button