Manchester City ka ofruar një shumë prej 65 milionë eruosh për Skriniar

Manchester City ka ofruar një shumë prej 65 milionë eruosh për Skriniar

Barcelona dhe Manchester City duhet të paguajnë një shumë të lartë nëse duan të nënshkruajnë me qendërmbrojtësin e Interit, Milan Skriniar.

Siç shkruan CalcioMercato ishin gjigantët anglez të Manchester City ata të cilët ofruan një shumë prej 65 milionë eruosh për Skriniar, shumë kjo e refuzuar nga drejtuesit e klubit të Interit.

Inter siç raportohet do ta linte të lirë sllovenin vetëm nëse në zyret e klubit vie një ofertë prej 90 milionë eurosh.