Klubi katalanas mendon për mesfushorin brazilian

Klubi katalanas mendon për mesfushorin brazilian

Pas raportimeve se Barcelona ka blerë Lucas Liman, tani janë përhapur zërat se klubi është vënë edhe pas një braziliani tjetër.

Bëhet fjalë për Paulinhon që është pjesë e skuadrës nga Kina, Guangzhou Evergrande.

Siç raporton Goal.com, bisedimet mes Barcelonës dhe klubit kinez tashmë kanë nisur./21Media