Artisti i njohur, Bardhi, ka publikuar një projekt të ri muzikor.

“Diva” titullohet kënga e re nga Bardhi e cila në Youtube është publikuar e shoqëruar me videoklip.

Për tekstin dhe melodinë e këngës “Diva” është përkujdesur vet artisti, ndërsa për videoklipin produksioni Imagine Films./21Media