Akotri jashtë serialit

Akotri jashtë serialit

Nihat Altinkaya apo siç njihet me rolin e “Barëshit”,  në serialin “Mos ma lësho dorën” me profesionalizmin e tij i shumë shpejt arriti t’i rrëmbej zemrat e shikueseve të serialit.

Në rolin e “Barëshit” aktori shfaqet si një biznismen i njohur në Turqi, baba i cili kujdeset për fëmijët e tij i vetëm, shkruan rtv21.tv

Por, në jetën reale 40 vjeçari është një baba majft i lumtur dhe i përkushtuar për dy vajzat e tij. Duke u bazuar në postimin e fotografive ai duket se shumicen e kohës e kalon bashkë me to.

Më poshtë mund t’i shihni disa fotografi të aktorit me vajzat e tij.

Kujtojmë se, Nihati  është martuar në vitin 2010 me Imre Altınkaya dhe së bashku jetojnë një jetë të lumtur familjare. /21Media