Erzina e lumtur në pritjen e ëmbël

Erzina e lumtur në pritjen e ëmbël

MC Kresha dhe bashkëshortja e tij, Erzina Shehu, janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.

Së fundmi Erzina ka publikuar një fotografi në llogarinë e saj në Instagram, ku shfaqet me barkun e rrumbullakosur dhe një petull në duar.

Kujtojmë se çifti kurorëzoi lidhjen e tyre me martesë në dhjetor të 2019-ës. Reperi këndoi në dasmën e tij, ku ishin të ftuar shumë fytyra të njohura shqiptare./21Media