Ai debuton javën e ardhshme në ndeshje me Islandën

Ai debuton javën e ardhshme në ndeshje me Islandën

Federata e Basketbollit të Kosovës , prezantoi përzgjedhësin e ri Hristos Marmarinos  dhe listën e basketbollistëve për ndeshje para kualifikuese me Islandën dhe Luksenburgun për Botërorin 2023 .(E pergaditi- Tomor GRABOVCI)./21Media