Superliga e Kosovës në basketboll, xhiroja e 15-të

 Superliga e Kosovës në basketboll, xhiroja e 15-të

Në këtë mesjavë zhvillohen ndeshjet e xhiros së 15-të, të Superligës së Kosovës në basketboll. Veçohen tri përballje Ponte Prizreni – Bashkimi, Rahoveci – Gollden Igëll Ylli dhe Peja – Trepça .Kronikë e gazetarit Tomor Grabovci./21Media