Superliga e basketbollit kosovar, meshkujt xhiro e 15-të

Superliga e basketbollit kosovar, meshkujt xhiro e 15-të

Në këtë fundjavë zhvillohen ndeshjet e xhiros së 15-të, të elitës së basketbollit kosovar, në konkurrencën e meshkujve. Veqohen kryendeshjet Peja – Sigal Prishtina dhe Ponte Prizreni-Gollden Igëll Ylli.(E pergaditi- Tomor GRABOVCI)./21Media