Sonte dy ndeshje, neser dy te tjera

Sonte dy ndeshje, neser dy te tjera

Edicioni i ri nis me derbi, përballjen e rivalëve të vjetër Pejës e Sigal Prishtinës, ndeshje që zhvillohet sonte nga ora 19:00, sonte zhvillohet edhe përballja Rahoveci- Vëllaznimi, kurse dy ndeshjet tjera Ponte Prizreni- Ylli dhe Bashkimi- Trepça zhvillohen nesër./21Media