Beatrix e bukur si asnjëherë më parë

Beatrix e bukur si asnjëherë më parë

Këngëtarja e njohur shqiptare, Beatrix Ramosaj veçohet për zërin, stilin dhe format e saj trupore, shkruan rtv21.tv.

Artistja 25 vjeçare së bashku me vëllaun e saj, këngëtarin Alban Ramosaj bëjn një jetë shumë dinamke. Gjatë gjithë kohës udhëtojn dhe shijojnë jetën e tyre në maksimum. Kjo shihet nga fotot e tyre që postojnë gjatë gjithë kohës në rrjetet sociale.

Ajo është mbesa e këngëtares së mirënjohur shqiptare, Albërie Hadërgjonaj.

Së fundmi Beatrix ka postuar një video e cila duket mjaft tërheqëse dhe atraktive. E veshur me një këmish nate, ngjyrë rozë të lehtë dhe nën ritmet e muzikës ajo shfaq linjat e saj trupore.

Ndryshe, për nga projektet muzikore, ajo ka dy vjet që nuk ka publikuar asnjë këngë. Kënga e saj e fundit është “ Pa ndjenja” e cila deri tani ka mbi 1 milionë klikime në kanalin Youtube./21Media