Familja e uron Beatrixin me fjalët më të mira

Familja e uron Beatrixin me fjalët më të mira

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Beatrix Ramosaj sot feston ditëlindjen e 25-të. Në këtë datë të veçantë për të, nuk munguan urimet e shumta nga familjarët e miqtë, të cilët i dëshiruan asaj të gjitha të mirat.

Nëna e saj, Antigona Ramosaj publikoi një fotografi të bukur të Beatrixit, me të cilën i uroi asaj ditëlindjen.

“Jeta ime @beatrixramosaj Edhe 100 vite te lumtura !🙏🙏Zoti te bekoft ter jeten ❤️Te dua pa fund drita imeeee Fat fat dashuri dhe shendet”, shkroi ajo krahas fotografisë.


 

View this post on Instagram

 

Jeta ime u rrite @beatrixramosaj Edhe 100 vite te lumtura !!

A post shared by Antigone Ramosaj (@antigoneramosaj) on

Vëllai i saj, Alban Ramosaj e uroi me disa fotografi të bukura të fëmijërisë, transmeton rtv21.tv

 

View this post on Instagram

 

happy birthday kiddo ! @beatrixramosaj

A post shared by Alban K. Ramosaj (@albanramosaj) on

Një urim të bukur i dedikoi edhe Argjentina, duke i dëshiruar shëndet dhe lumturi gjatë tërë jetës.

U bënë tashmë disa vite që Beatrixi është pjesë e skenës dhe numëron shumë këngë të suksesshme e videoklipe. Këngëtarja ka qenë mjaft aktive në eventet muzikore që realizohen në trojet shqiptare, e po ashtu numëron edhe shumë koncerte të realizuara në Shqipëri dhe jashtë saj./21Media