Këngëtarja shumë shpejt publikon projektin e saj të ri

Këngëtarja shumë shpejt publikon projektin e saj të ri

Beatrix Ramosaj pas dy ditëve pritet që të publikojë këngën dhe videoklipin e saj më të ri, shkruan rtv21.tv

Këngëtarja ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram një fotografi përmes së cilës paralajmëroi për projektin e ri.

Kënga do të titullohet “Pa ndjenjë” dhe do të publikohet të enjten në ora 18:00./21Media