Bebe përkrah një mashkulli misterioz

Bebe përkrah një mashkulli misterioz

Artistja e njohur shqiptare, Bebe Rexha u pa mbrëmjen e së shtunës në darkë me një mashkull misteroiz në restaurantin Delilah, në Los Angeles. Duke dalë nga restauranti, ata po i shtrëngonin duart.

Kjo paraqitje vjen pas deklaratës së saj se vuante nga ç’rregullimi bipolar dhe se si ajo ka arritur të kapërcejë sëmundjen mendore për të realizuar ëndrrat e saj, transmeton rtv21.tv

Artistja tregoi se e tejkaloi këtë ç’rregullim me meditim. Ndonëse meditimi nuk ia largon stresin dhe ankthin, artistja deklaroi se kjo i ndihmoi të bëhet më mirë, të ketë jetë të balancuar./21Media