Kënga u publikua vetëm audio

Kënga u publikua vetëm audio

Këngëtarja shqiptare e njohur ndërkombëtarisht, Bebe Rexha publikoi këngën “You Can’t Stop The Girl”.

Këngën, që Bebe e publikoi më datën 19 shtator, artistja e solli vetën në versionin audio, shkruan rtv21.tv

Pas këngës “ Not 20 Anymore”, Bebe më 17 shtator ka bërë të ditur për fansat se është përzgjedhur për të kënduar kolonën zanore të filmit të dytë “Maleficient”, me këngën “You Can’t Stop The Girl”.

Bebe Rexha ka prejardhje nga Dibra e Madhe dhe asnjëherë nuk e harron origjinën e saj shqiptare, për të cilën flet gjithmonë. “Not 20 Anymore” është projekti paraprak i këngëares, i publikuar më 29 gusht, i cili deri tani në Youtube ka mbi 5 milionë klikime./21Media