Befasia e Bebe Rexhës

Befasia e Bebe Rexhës

Këngëtarja e njohur ndërkombëtarisht, Bebe Rexha, publikoi videoklipin e këngës “Harder”, që e ka sjellë në bashkëpunim me Jax Jones.

Në videoklipin e këngës “Harder”, artistja shfaqet me një vello. Sekuenca nga klipi, artistja ka publikuar edhe ditë më parë dhe krahas fotografive, në mbishkrim ka shkruar se është martuar.

Ndërsa, sot u kërkoi falje fansave që i ka mashtruar, transmeton rtv21.tv

“Videoklipi i këngës “Harder” u lansua. Më falni që ju mashtrova. Ishte argëtuese, s’do ta bëj më. (ndoshta)”, shkroi artistja krahas videos.

Klipi i Bebe Rexhës dhe Jax Jones nuk është i qasshëm në vendin tonë./21Media