Rexha përsëri me video provokative

Rexha përsëri me video provokative

Këngëtarja e njohur Bebe Rexha, ditë më parë festoi datëlindjen e saj të 30-të. Në këtë ditë të veçantë për të, Bebe nuk ka harruar t’i gëzoj adhuruesit e shumtë që ka, duke postuar foto të ndryshme, shkruan rtv21.tv.

30 vjeçarja njihet për linjat e saj trupore dhe fotot provokatikve që ajo poston gjatë gjithë kohës. Por këtë herë Bebe Rexha vjen me një video tërheqëse. Ajo shihet teksa bën “twerk” në praninë e pilotëve teksa ata janë duke udhëtuar diku.

Ajo po ashtu i ka vënë videos një mbishkrim mjaft interesant. “ Në rast emergjence, ju lutem dridheni atë b**“, ka shkruar ajo në llogarinë e saj në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

In case of emergency please back that ass up.

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

  Kënga e fundit e publikuar e këngëtares është “Not 20 Anymore”, e cila deri tani ka arritur të klikohet mbi 5 milionë herë në kanalin YouTube./21Media