Kanë përfunduar punimet e shtëpisë që Bebe Rexha kishte marrë përsipër pas tërmetit në Shqipëri.

Këtë e bëri të ditur këngëtarja 31 vjeçare me anë të një postimi në “Instagram” e cila tha se është shumë e lumtur.

“Shtëpia e parë është ndërtuar! Faleminderit të gjithëve që dhuruan për mbledhjen e fondeve për tërmetin në Shqipëri! Faleminderit @ monika.kryemadhi për ndihmën tuaj për ta bërë të mundur këtë! Një pamje kaq e bukur për të parë. Vetëm në kohë për pushime !!! Dashuri për familjen Bubq! Asgjë nuk më përmbush më shumë!”, ka shkruar Bebe.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha)

Kujtojmë që tërmetet e vitit të kaluar në Shqipëri morën jetë njerëzish, si dhe shkaktuan dëme të shumta materiale./21Media