Bebe dhe Watt fotografohen së bashku

Bebe dhe Watt fotografohen së bashku

Dy këngëtaret me origjinë shqiptare, Bebe Rexha dhe Rita Ora kanë treguar se kanë një marrëdhënie shumë të veçantë. Ato e konsiderojnë shoqe njëra-tjetrën dhe në shumë vende janë parë gjithmonë bashkë.

Mirëpo, së fundmi të gjithë janë habitur teksa Bebe është fotografuar me ish të dashurin e Ritës. Siç dihet 5 muaj më parë Rita u nda nga Andrew Watt, por kjo gjë nuk e ka ndaluar Beben që të shoqërohet me të.

Ajo dhe Watt janë fotografuar në një nga koncertet e tyre dhe madje në një postim në Instasotry, Watt ka shkruar: ‘Të dua Bebe Rexha’.