Ashtu si të gjithë njerëzit gjatë kësaj kohe edhe Bebe Rexha ka mbetur e izoluar në shtëpinë e saj.

Këngëtarja ka pezulluar gjitha aktivitet në muzikë. Por, Bebe gjatë kësaj periudhe po është shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo së fundmi në Instagram ka publikuar një fotografi ku kërkon mendimet e ndjekësve për ngjyrën e flokëve.

Kujtojmë se, më 8 prill, Vogue publikoi në YouTube një video të këngëtares teksa ndanë për adhuruesit këshilla për largimin e rrathëve të zinj poshtë syve, dhe aplikimin e një grimi./21Media