Një ndër emrat më të njohur të industrisë muzikore padyshim që është edhe Bebe Rexha, shqiptarja me famë ndërkombëtare.

Bebe për fansat e saj ka dhënë një lajm të madh, ajo ka treguar se më 7 maj do e lansojë albumin e radhës.

“Better Mistakes”, mban titullin albumi i këngëtares për të cilin Bebe nuk zbuloi detaje tjera vetëm titullin  dhe datën e publikimit./21Media 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha)