Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha ka paralajmëruar projektin e ri muzikor me titull  “Baby I’m Jelous”,  në bashkëpunim me këngëtaren dhe rep artisten e njohur amerikane, Doja Cat.

Përmes një postimi në rrjetin social Instagram, këngëtarja ka treguar se kënga do të publikohet të premten.

 

View this post on Instagram

 

#BabyImJealous ft @dojacat out Friday, pre-save link in bio.

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

“You Can’t Stop The Girl” është projekti i fundit muzikor nga Bebe Rexha, që numëron mbi 25 milionë klikime në Youtube./21Media