Bebe po lanson projektin e saj të ri

Bebe po lanson projektin e saj të ri

Këngëtarja e njohur Bebe Rexha, ditë më parë festoi datëlindjen e saj të 30-të. Po në atë ditë të veçantë për të, Bebe nuk ka harruar t’i gëzoj adhuruesit e shumtë që ka, duke publikuar kështu këngën e saj “ Not 20 Anymore”, shkruan rtv21.tv

Pas këngës “ Not 20 Anymore”, ajo në një postim në llogarinë Instagram , ka bërë të ditur për fansat se  është përzgjedhur për të kënduar kolonën zanore të filmit të dytë “Maleficient”, kënga titullohet “ You can’t stop the girl” dhe pritet të publikohet të premten.

 

View this post on Instagram

 

#YouCantStopTheGirl the featured song for #Maleficent: Mistress of Evil. Out Friday 🖤

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

 Këngëtarja me famë botërore, ka prejardhje nga Dibra e Madhe, dhe asnjëherë nuk e harron origjinën e saj shqiptare, për të cilën flet gjithmonë.

“Not 20 Anymore”, e cila deri tani ka arritur të klikohet mbi 5 milionë herë në kanalin YouTube./21Media