Këngëtarja shqiptare me famë botërore shkëlqen në ceremoninë e çmimeve CMA

Këngëtarja shqiptare me famë botërore shkëlqen në ceremoninë e çmimeve CMA

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha shkëlqeu mbrëmë me dukjen e saj në ceremoninë e çmimeve CMA.

Related image

29-vjeçarja kishte veshur një fustan të ngushtë të zi me shkëlqim, që zbulonte këmbën dhe gjoksin e saj por, dukej jashtëzakonisht tërheqëse. Ajo nuk e kishte tepruar me grimin, flokët e saj të shkurta dhe pak me kaçurela e bënin atë më të embël, shkruan rtv21.

Fan favorite: The singer and songwriter also was set to perform during the show on ABC

Award nominee: Bebe was nominated in the Single Of The Year category for Meant To Be with Florida Georgia Line

Ajo la pa fjalë të gjithë gjatë ecjes së saj në tepihun e kuq. CMA është një event që  mbahet për 11 vjet radhazi. Bebe kishte qenë e nominuar në kategorinë për këngën e vitit me “Meant To Be”. Ajo gjithashtu performoi në skenë për të nderuar muzikën më të mire “Country”./21Media