E shtuna bashkoi familjen Vula. Ledri bashkë me partneren Sarën dhe vajzën, Poem Blu kanë ardhur nga Gjermania në Kosovë.

Për të parën herë Poem Blu është takuar me gjyshërit Xheraldinën dhe Agronin.

E për këtë ditë të veçantë, gjyshërit e Poem Blu u kujdesën deri në detajin e fundit për t’i uruar mirëseardhje vogëlushes.

Shtëpia e familjes Vula dje mori pamje festive me balona të ngjitur për mure, shkruan rtv21.tv.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by GRANDdecor (@granddecor)

Ledri Vula dhe Sara Hoxha janë bënë prindër më 14 dhjetor të vitit 2020./21Media