Ditëlindja e Tolgahanit mbledh të gjithë familjen

Ditëlindja e Tolgahanit mbledh të gjithë familjen

Aktori i njohur turk, Tolgahan Sayışman, për ditëlindje është befasuar nga familja e tij, shkruan rtv21.tv

Tolgahan i cili aktualisht është duket luajtur në serialin “Sampiyon”, është vizituar nga familja gjatë xhirimeve.

“Kjo ishte vizita më e bukur në set e jetës time. Faleminderit të gjithë ju për urimet e ditëlindjes”, ka shkruar aktori krahas fotografisë që ka ndarë me ndjekësit e tij në rrjetin social Instagram.

Të njëjtën fotografi e ka publikuar në rrjetin social edhe bashkëshortja e aktorit, bukuroshja shqiptare Almeda Abazi. “Urime ditëlindjen shpirti im. Të dua shumë”, ka shkruar Almeda krahas fotos.

 

View this post on Instagram

 

Iyi ki varsin iyi ki dogdun benim canim❤️ @tsayisman seni coook seviyoruz❤️ #sampiyon #set

A post shared by Almeda Abazi Sayışman (@almeda92) on

Ndryshe, Tolgahan dhe Almeda janë bërë prindër për herë të parë në maj të këtij viti.Çifti u bekuan me një djalë për të cilin zgjodhën emrin Efehan./21Media