Reperi i mirënjohur shqiptar, Fero vazhdimisht befason publikun me deklaratat e tij. Së fundmi artisti shkroi në Instagram se reperi amerikan, Tupac Shakur s’ka vdekur dhe se ai është pjesë e projektit të ri të artistit shqiptar.

 

View this post on Instagram

 

Tupaki nuk ka dek edhe 2-3 jav rikthehet mas 24 vitev , Edhe osht pjes e klipit tem tri 🤷‍♂️

A post shared by FERO (@ferofera) on

Kështu artisti njoftoi se do të sjellë këngën e re e mbase do të ketë diçka dedikuar reperit Tupac. Sipas postimit të Feros, kënga pritet të publikohet pas 2-3 jave./21Media