Fifi ka ndryshuar stilin

Fifi ka ndryshuar stilin

Këngëtarja e njohur, Filloreta Raçi-Fifi ka ndryshuar pamjen. Këngëtarja simpatike dhe shumë e dashur për publikun është bërë bionde, shkruan rtv21.tv

Fifi ka postuar disa pamje në instagram, në të cilat shihet me flokë të bardha, të rregulluara deri në detaje.

E grimuar me shumë stil duket se Fifit ngjyra bionde i shkon për fytyre.

“Ku i kom bjondinat e mia”, ka shkruar Fifi në instagram, ku numëron 186 mijë ndjekës.

 

View this post on Instagram

 

Pse pom shtin mu bo dreq 😈 @ledrivula

A post shared by Filloreta Raçi (@fifi.official.fr) on

Kujtojmë që “Zogo” është projekti i fundit muzikor i artistes, që është publikuar më 31 maj dhe deri më tani numëron mbi 5 milionë klikime në kanalin Youtube./21Media