Këngëtarja duket bukur në imazhin e fundit

Këngëtarja duket bukur në imazhin e fundit

Morena Taraku është ndër artistet më të komenrtuara në mediat rozë. Këngëtarja për fansat e saj të shumtë aktive po tregohet në rrjete sociale, duke publikuar imazhe dhe video të ndryshme nga përditshmëria e saj, shkruan rtv21.tv

Pak më parë bukuroshja publikoi një imazh të bukur, në të cilin shihet se ka ndryshuar stilin e flokëve. Me flokë të bardha e të lëshuara, Morena duket bukur në fotografinë që postoi për 939 mijë ndjekësit e saj në instagram.

“BLONDE OR BRUNETTE”, shkroi këngëtarja krahas imazhit, ku po merr pëlqime dhe komente të shumta.

Kujtojmë që projekti i fundit i Morenës është “Swag”, i publikuar më 14 korrik, i cili deri më tani numëron mbi 1 milion klikime./21Media