Genci zbulon datën e publikimit të këngës

Genci zbulon datën e publikimit të këngës

Pak ditë më parë reperi Genc Prelvukaj dhe këngëtarja Mimoza Shkodra, paralajmëruan një projekt të ri muzikor. Ndërsa sot Genci ka bërë të ditur edhe datën e lansimit. Ai në Instagram Story ka publikuar një foto ku ka njoftuar se nesër në ora 14: 00 fansat do të mund ta dëgjojnë këngën e tyre.

Ndryshe ky është bashkëpunimi i parë mes artistëve ndërkaq mbetet të shohim se si do të pritet në vazhdim./21Media