Pak nga balada e artistëve

Pak nga balada e artistëve

Dy këngëtarët e njohur shqiptarë, Labinot Tahiri dhe Skerdi së shpejti do të sjellin bashkëpunimin e tyre. Kënga e artistëve titullohet “Gabove” dhe do të publikohet ditën e premte, në orën 16:00, shkruan rtv21.tv

Kështu bëri të ditur sonte Skerdi në instagram, me ç’rast publikoi edhe një pjesë të videoklipit të baladës “Gabove”.

“Te premten ne oren 16:00 publikohet balada ‘Gabove’ me te madhin @labinottahiriofficial”, shkroi Skerdi, krahas postimit, në të cilin po merr komente dhe pëlqime të shumta./21Media