Kryetari i Aleancës Kosova e Re(AKR), Behgjet Pacolli së bashku me bashkëshorten e tij janë ftuar për të marrë pjesë në inaugurimin e Presidentit të SHBA-ve, Joe Biden.

Përmes një shkrimi në Facebook këtë e ka bërë të ditur këshilltari i Pacollit, Naim Murseli.

“Javën e kaluar kam pranuar ftesën e z. Behgjet Pacolli dhe zonjës Pacolli për inagurimin e Presidentit Joe Biden, në të cilin ishin të ftuar si mysafirë nga miqtë tonë demokrat. Miqësia jonë me Shtetet e Bashkuara është një dhuratë nga Zoti!”, ka shkruar Murseli në Facebook./21Media

Javën e kaluar kam pranuar ftesën e z. Behgjet Pacolli dhe zonjës Pacolli për inagurimin e Presidentit Joe Biden, në të…

Posted by Naim Murseli on Monday, 18 January 2021