Hana, vajza e deputetit Behgjet Pacolli sot mbushi 16 vite jetë. Pacolli zgjodhi fjalët më të mira për t’ia dëshmuar se sa me fat dhe se sa shumë e do atë.

Përmes disa fotografive të përbashkëta me të bijën, ai i uroi ditëlindjen publikisht të bijës.

“Sot, vajza ime, Hana, mbush 16 vjet. Urime Hanë e dashur. Ti je shtylla e jetës sime. Uroj të jetosh gjatë e gjithmonë e lumtur. Të do babi shumë”, shkroi ai./21Media