Bella është mësuar tashmë me modën

Bella është mësuar tashmë me modën

Ende pa mbushur dy vjeç, Bella Sahiti e ka dëshmuar se do të ndjek hapat e babait.

Valdrini dhe bashkëshortja e tij Edita, kujdesen shumë që vogëlushja e tyre të lë mbresa në çdo paraqitje të saj, si një fashionista e vogël, shkruan rtv21.tv

 

View this post on Instagram

 

Me pozen e babit ❤️

A post shared by VALDRIN SAHITI (@valdrinsahitiii) on

Edita ka ndarë sot me ndjekësit e saj një video në InstaStory, ku shihet Bella teksa po ecte me taka. Duket se ajo është gati ta ndihmoj babin nëse është nevoja për sfilatat e këtij viti.

Kujtojmë se stilisti i njohur i dha fund beqarisë në muajin shtator të vitit 2017 në një resort luksoz në Las Vegas./21Media