The Weeknd feston ditëlindjen e të dashurës duke postuar foto të pa publikuara më parë

The Weeknd feston ditëlindjen e të dashurës duke postuar foto të pa publikuara më parë

Modelja e njohur me famë botërore, Bella Hadid sot feston ditëlindjen e saj të 22-të, shkruan rtv21.t

Në ditën e lindjes së modeles, i dashuri i saj gjithashtu fytyrë publike këngëtari The Weeknd, ka shpërndarë disa foto të pa publikuara më parë.

“Urime ditëlindjen Engjëll”, ka shkruar ai në fotot e postuara në rrjetin social Instagram.

Urimi nis me një video romantike të çiftit duke u përcjellë me foto të cilat i kanë realizuar ata në vende të ndryshme që kishin vizituar.

https://www.instagram.com/p/BosyinqDQbm/?taken-by=theweeknd

Çifti qëndruan të ndarë për dy vite dhe patën lidhje me persona të tjerë por që lidhjet nuk funksionuan dhe iu kthyen sërish njëri-tjetrit./21Media