Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Bertan Asllani dhe aktorja e njohur tukre, Hazal Senel dashurinë e tyre me fejesë e kanë kurorëzuar në muajin gusht.

Dyshja duket se janë duke kaluar momente të lumtura së bashku, e këtë po e dëshmojnë edhe përmes fotografive të publikuara në rrjetet sociale.

Në Imazhin e fundit të publikuar nga Bertani në Instagram, ata duken shumë të lumtur afër njëri-tjetrit./21Media

 

View this post on Instagram

 

🖤🤍

A post shared by bertanasllani (@bertanasllani) on