Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Bertan Asllani, i ka propozuar martesë të dashurës së tij shumëvjeçare, aktores turke, Hazal Senel. Të dy kanë publikuar një fotografi me unaza dhe mbishkrimi i saj ishte “Deri në fund”.

Ata duken mjaft të lumtur përkrah njëri-tjetrit./21Media