Këngëtari i njohur shqiptar, Bertan Asllani, pas një pauze të madhe nga muzike, ka publikuar projektin e tij të ri muzikor, shkruan rtv21.tv

Bertani ka sjellë këngën me titull “‘Fluturojm’ të cilën e ka publikuar me videoklip. Për muzikën e këngës është kujdesur vet artisti, kurse mastetrin Buğra Kunt.

Bertani qe një kohë u shpërngul në shtetin e Turqisë, ku lansoi disa këngë në gjuhën turke si dhe filloi edhe profesionin e ri si aktor./21Media