Ditë e veçantë për Bes Kallakun

Ditë e veçantë për Bes Kallakun

Komediani i njohur, Bes Kallaku sot feston ditëlindjen, ai mbush 34 vjet, shkruan rtv21.tv

Besi është i martuar me këngëtaren e njohur, Xhensila Myrtezaj anë bërë prindër të një vajze që e pagëzuan me emrin, Ajka.

Me rastin e 34 vjetorit të lindjes, Besi menjëherë pas ores 00:00 ka pranuar urime të ndryshme nga familjarët dhe shoqëria e tij.

Në mesin e këtyre urimeve nuk ka munguar edhe ai i Xhensilës. Këngëtarja në Instastory ka publikur torten e ditëlindjes, të cilën ia ka dhurar ajo dhe vajza e tyre Ajka.

“Bekimi ynë”, ka shkruar Xhensila.

Besi në karrierën e tij numëron projekte të shumta, si solo ashtu edhe duete me emra të njohur të skenës shqiptare, shkruan rtv21.tv

“Ca mke bo”, titullohet projekti i fundit i Besit në bashkëpunim me Imbro Manaj. /21Media