Besi dhe Xhensila po e shijojnë kohën duke e kaluar me vajzën e tyre

Besi dhe Xhensila po e shijojnë kohën duke e kaluar me vajzën e tyre

Këngëtarja, Xhensila Myrtezaj dhe aktori i njohur i humorit Bes Kallaku janë një ndër çiftet më të komentuar dhe pëlqyer për publikun.

Çifti duket se janë duke e shijuar në maksimum kohën me vajzën e tyre. Kur jemi te kjo e fundit, Besi përmes postimit të fundit është munduar që me pak fjalë ta përshkruaj dashurinë që ndjen për vajzën e tij.

Gjatë kohës sa janë duke qëndruar në shtëpi, Besi dhe Xhensila po tregohen majft aktiv në rrjetet sociale ku vazhdimisht po publikojnë imazhe të ndryshme, kështu duke qëndruar sa më afër fansave të tyre. /21Media